Hotel Imperial

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • 24-uurs zorg

  • Sportactiviteiten

  • Eten op locatie

  • Vergaderfaciliteiten

  • Kindvriendelijk

  • Rolstoeltoegankelijk

  • Ontbijt

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Hotel Imperial Melo ligt in Melo, op 25 minuten lopen van Museo Historico General Aparicio Saravia en biedt karaoke aan. Privéparkeren is beschikbaar tegen USD 7 per dag ter plaatse voor alle gasten van deze herberg met 42 kamers.

    Het hotel is gelegen op een klein stukje lopen van Museo Historico Regional de Melo. Bezienswaardigheden op afstand van 1 km tot Imperial zijn onder andere Cathedral of Melo. Bovendien ligt Costanera op 13 minuten te voet vandaan. Het Bioparque is ook 2 km verderop gelegen.

    Het pand in Melo beschikt over allergievrije kamers die zijn uitgerust met een strijkijzer en strijkplank, airconditioning en een TV. De kamers zijn voorzien van een minibar en gemeubileerd met een bureau. Gasten kunnen profiteren van uitzichten van de stad.

    Hotel Imperial beschikt over een à-la-carterestaurant op eigen terrein.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00

    Kameropties bij Hotel Imperial Melo

    Het pand in Melo beschikt over allergievrije kamers die zijn uitgerust met een strijkijzer en strijkplank, airconditioning en een TV. De kamers zijn voorzien van een minibar en gemeubileerd met een bureau. Gasten kunnen profiteren van uitzichten van de stad.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Hotel Imperial Melo Bedden foto Hotel Imperial Melo Bedden foto
    Kamer met Twee Aparte Bedden

    Grootte: 12 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Hotel Imperial Melo Bedden foto Hotel Imperial Melo Kamer foto Hotel Imperial Melo Kamer foto
    Family Private Bathroom Room

    Grootte: 15 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Hotel Imperial Melo Kamer foto Hotel Imperial Melo Bedden foto
    Deluxe Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 12 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Hotel Imperial Melo

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Bezienswaardigheden (10)

    Museo Historico Regional de Melo
    400 m
    Museo de Historia
    400 m
    Nuestra Senora del Pilar y San Rafael
    400 m
    Nuestra Señora del Pilar y San Rafael
    450 m
    IFD
    450 m
    Parroquia Santo Domingo Savio y San Carlos Borromeo
    900 m
    Source of Toads
    1 km
    Testigos de Jehova
    1.3 km
    Museo Historico General Aparicio Saravia
    1.8 km
    Bioparque
    2.3 km

    Gastbeoordelingen van Hotel Imperial Melo

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Uruguay

    Veelgestelde vragen

    • Hebben de gasten van Hotel Imperial toegang tot een pendeldienst naar de luchthaven?
      Ja, Hotel Imperial biedt een buspendel aan.
    • Biedt Hotel Imperial faciliteiten die toegankelijk zijn voor personen met een handicap?
      Hotel Imperial voldoet aan de eisen van gasten met een lichamelijke beperking en biedt rolstoeltoegang, kamers met faciliteiten voor gehandicapten en badkamers voor gehandicapten.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Hotel Imperial Melo